Анонси

    Назад

    До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році!

    Основна сесія ЗНО

    Наказом Міністерства освіти науки України визначено терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

    Основна сесія ЗНО  розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня 2020 року

    Предмет

    Дата проведення

    Кількість учасників

    Результати на сторінках учасників

    Математика

    25 червня

    4549

    до 17 липня

    Українська мова і література

    30 червня

    8838

    до 25 липня

    Фізика

    2 липня

    756

    до 17 липня

    Іспанська, німецька, французька мови

    6 липня

    31

    до 25 липня

    Англійська мова

    7 липня

    2533

    до 25 липня

    Історія України

    9 липня

    6584

    до 25 липня

    Біологія

    13 липня

    3325

    до 25 липня

    Географія

    15 липня

    3662

    до 29 липня

    Хімія

    17 липня

    341

    до 29 липня

     

    Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID 19)» затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

    Аби уникнути скупчення учасників, допуск до пунктів проведення тестування  здійснюватиметься за графіком.

    Після проведення термометрії та за умови одягнення захисної маски/респіратора, особи, у яких температура тіла не вища 37,20С, будуть допущені до пункту тестування.

    Особи, у яких температура вища 37,20С і мають ознаки респіраторних хвороб, не будуть допущені до тестування, однак зможуть скласти іспит у додаткову сесію.

    На вході до пункту тестування передбачені місця для обробки рук антисептиками. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть. У пункті проведення тестування чергуватиме медичний працівник.

     

    Управлінням освіти і науки облдержадміністрації спільно з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти сформовано 7 округів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з визначенням базового населеного пункту окремо для кожного предмета (мм. Бахмач, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Сновськ, Прилуки, Чернігів).

    Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання створені на базі 34 закладів освіти області, де буде проведено 123 тестування, із них:

    - 27 закладів загальної середньої освіти;

    - 3 заклади фахової передвищої освіти (Коледж транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім.І.Я. Франка, Прилуцький агротехнічний коледж);

    - 4 заклади вищої освіти (Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка, Національний університет "Чернігівська політехніка", Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут").

    Ці заклади декілька років поспіль беруть активну участь та мають великий досвід у проведенні ЗНО.

    Учасники ЗНО 2020 року з Новгород-Сіверського району та м. Новгород-Сіверський за погодженням з батьками матимуть можливість складати тестування з фізики, англійської мови, географії, хімії на базі закладів освіти м. Шостка Сумської області.

     

    Додаткова сесія ЗНО

    У 2020 році додаткову сесію ЗНО буде проведено з 24 липня до 10 серпня

    24 липня

    фізика

    28 липня

    математика

    29 липня

    іспанська мова

    30 липня

    французька мова

    31 липня

    німецька мова

    03 серпня

    англійська мова

    04 серпня

    українська мова і література

    05 серпня

    біологія

    06 серпня

    історія України

    07 серпня

    географія

    10 серпня

    хімія

     

    На базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського (відділ моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання) організовано Гарячу лінію з питань підготовки, організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання/вступних випробувань (тел. (0462) 677-281).

     

     

    Назад