Анонси

    Назад

    Представництво ЄС в Україні запрошує взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом»

     

     

    У рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні з метою сприяння зміцненню відносин між Україною та ЄС і поширенню європейських цінностей молодь Чернігівщини запрошується до участі у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом».

    Для участі у флешмобі необхідно:

    1. Зняти коротке відео з теми «Україна та Європа: прямуємо разом», у якому розповісти про власне бачення України у європейському просторі, майбутнє відносин Україна-ЄС або про те, як ви популяризуєте європейські цінності та європейський спосіб життя у вашому місті, тощо.
    2. Перевірити аби відео відповідало технічним вимогам, а саме:
     - тривалість: максимум 1 хвилина – для Instagram, 2 хвилини – для Facebook.
     - будь-який спосіб зйомки: смартфон, фото- чи відеокамера.
     - хороша якість відео вітається.
     - бажаною мовою є українська.
    3.  Опублікувати відео в Facebook та/або Instagram.  Розмістити ролик на особистій сторінці або на сторінці організації (установи), яку ви представляєте. Поставити хештег #ЄвропаЦеЯ. Позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).
    4. Заповнити анкету учасника флешмобу за посиланням  http://bit.ly/EU_flashmob  та завантажити ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer, Fex.Net, DropMeFiles тощо).

     

    Найкращі відеороботи будуть об’єднані в ролик від Представництва ЄС, який покажуть на українських телеканалах наприкінці року.

     Автори відео зможуть взяти участь у Фестивалі регіонального кіно, який відбудеться 16 березня у Києві, який об’єднає авторів відеороликів із Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей. Учасники зможуть презентувати власні відео та ознайомитися із роботами інших учасників.

    Додаткову інформацію можна отримати у контактних осіб:

    Аліса Тягун (тел. +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua);

    Станіслав Корольков (тел. +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua).

    Назад