Анонси
     

     






           
           

          Назад

          Вчителів STEM-предметів з Чернігівської області запрошують на безкоштовний Хакатон

          CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення запрошують вчителів STEM-предметів з Чернігівської області взяти участь у Хакатоні* «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи». Хакатон відбудеться 28-30 листопада 2019 року в м.Полтава. 

          STEM-предмети - це фізика, астрономія, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, географія та економіка.

          Мета хакатону - спільно розробити проєкти та методики, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів та знайти інноваційні рішення щодо створення умов, які сприятимуть зацікавленості учнівської молоді вибором STEM-професій. Партнер Хакатону - Інститут модернізації змісту освіти. 

          Хакатон проводиться для вчителів з чотирьох областей: Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської.

          Під час триденного Хакатону вчителі:

          - отримають досвід неформальної освіти;

          - дізнаються від новаторів-освітян про те, як вони змінили підходи до викладання STEM-предметів;

          - опанують методи для підвищення інтересу учнівської молоді до STEM за допомогою дизайн-мислення;

          - набудуть практичний досвід роботи в групах щодо розробки проєктів та методик, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів.

          Участь у заході безкоштовна. Організатори покривають всі витрати, в тому числі проїзд до та з Полтави і проживання. А також забезпечують круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи.

          Учителям STEM-предметів** необхідно:

          1. Зареєструватися особисто до 21 листопада 2019 року включно за посиланням:
          https://forms.gle/eGBVQumpinbzSNds8

          2. У реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також шляхи залучення учнів та учениць до STEM (Ваша відповідь на це питання - один з ключових критеріїв відбору).
          3. Дочекатись результатів відбору кандидатів для участі у хакатоні. 22 листопада на вказану під час реєстрації електронну адресу вам буде надіслано Лист-запрошення на хакатон (також з результатами відбору можна буде ознайомитися на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM facebook.com/divchatastem).
          4. Взяти участь у триденному хакатоні 28-30 листопада 2019 року.
          5. Розробити круті рішення та виграти цінні призи!

          З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь за телефоном (044) 292-02-48

          У 2018-2019 роках Організатори вже успішно провели 5 Хакатонів для вчителів у Дніпрі, Івано-Франківську, Маріуполі, Одесі та Хмельницькому. Як це відбувалося, можна переглянути  за посиланнями:

          https://bit.ly/2ObRUmN, https://ukraine.unfpa.org/uk/STEMDnipro

          *Слово Хакатон походить від слів Марафон (діяльність за короткий період часу) і Hack (дослідництво та розробка).

          Довідково:

          CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

          UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: https://ukraine.unfpa.org/. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

           

           

           

           

          Назад

           

          Офіційна сторінка

           

           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/