Анонси

    Назад

    Профорієнтаційний захід «День кар’єри»

    За ініціативою Чернігівських обласного та міського центрів зайнятості, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру профтехосвіти в Чернігівській області 12 листопада 2019 року на базі Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва відбувся профорієнтаційний захід «День кар’єри», спікерами якого виступали заклади професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівської області.

    Захід відвідало більше 1500 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Чернігівщини, їх батьки та педагоги, які ознайомились з діяльністю закладів профтехосвіти в освітній сфері та з широким спектром умов, що сприяють розвитку творчих здібностей учнівської молоді, активної громадянської позиції, лідерства, набуття професійних навичок під час навчання та в позаурочний час. Школярі приймали активну участь у квестах, майстер-класах на різних виставкових локаціях.

    Представники Чернігівського обласного центру зайнятості надали корисні поради та відповіді на запитання учнів і батьків, які стосуються вибору майбутньої професії.

    На власному прикладі, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти ще раз довели, що саме професійно-технічна освіта - найкоротший шлях до успішного майбутнього креативної молоді!

    Назад