Анонси

    Назад

    Обласний семінар директорів, заступників директорів і методистів закладів позашкільної освіти з науково-технічного напряму

    31 жовтня – 1 листопада 2019 року на базі Городнянської станції юних техніків за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації, відділу освіти Городнянської міської ради та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний семінар директорів, заступників директорів і методистів закладів позашкільної освіти з науково-технічного напряму «Розвиток творчої обдарованої особистості в умовах сучасного закладу позашкільної освіти».

    Учасників семінару привітав начальник відділу освіти Городнянської міської ради Григорій Смоляр, який висвітлив питання організації позашкільної освіти з науково-технічного напрямку в сучасних умовах.

    З презентаціями творчих напрацювань виступили директор Городнянської станції юних техніків Ігор Панасевич та методист Наталія Пилипенко. Учасники семінару ознайомились зі специфікою роботи освітнього закладу, його успіхами і досягненнями.

    Керівники гуртків Надія Лось, Сергій Жаловський і Олександр Пилипенко провели майстер-клас із лозоплетіння та продемонстрували радіокеровані авіа- та судомоделі.

    У рамках семінару опрацьовано питання щодо організації роботи технічних гуртків, відбувся конструктивний та дієвий обмін досвідом.

    Відповідно до програми семінару педагогів залучено до екскурсійної програми містом Городня.

     

    Назад