Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Шановні колеги!

    Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята - Дня працівників освіти.

    Святом, яке об’єднало всіх, хто за покликом серця присвятив себе інтелектуальному та духовному вихованню молодого покоління.

    Учитель – це особлива постать у суспільстві,  яка виконує важливе соціальне завдання: актуалізує у дитини потребу у творчому мисленні, у відповідальному ставленні до світу, формує почуття національної гідності й високих моральних цінностей.

    Приємно відзначити, що освітня галузь області, маючи багату історію і власні славні традиції, і сьогодні підтримується й збагачується вагомими професійними досягненнями педагогів і яскравими перемогами молоді Чернігово-Сіверщини.

    У переддень професійного свята від щирого серця вітаю усіх, хто пов`язав свою долю з подвижницькою справою на освітянській ниві, хто формує нове покоління громадян, передаючи кожній дитині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

    Бажаю, щоб ваші далекоглядні мудрі настанови сприяли формуванню у здобувачів освіти власної життєвої позиції, навчали думати глобально і нестандартно. Спрямовуйте їх на пошук нових знань і вмотивовуйте до власних перемог. Нехай наші діти дивують своєю наполегливістю і цілеспрямованістю.

    Зичу вам невичерпної життєвої енергії, здоров`я, сил, наснаги для здійснення усіх найсвітліших задумів, нехай життя буде наповнене яскравими подіями, а серця - мріями.

    З повагою

    Начальник Управління освіти і науки

    обласної державної адміністрації

    Микола КОНОПАЦЬКИЙ

    Назад