Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    До уваги керівників структурних підрозділів з питань освіти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, педагогічних працівників, учнів закладів загальної середньої освіти!

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує вчителів, школярів та їхніх батьків відвідати «КНУ ЕХРО-2019» Загальноуніверситетський день відкритих дверей, що відбудеться у Головному навчальному корпусі Університету (м. Київ, вул. Володимирська, 60) 19 жовтня 2019 року з 10:00 до 15:00.

    Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, вичерпні поради щодо Вступної кампанії-2020 для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків чи родичів, а також екскурсії до університетських музеїв, захопливі конкурси, цікаві тематичні воркшопи й ґрунтовно розроблену культурно-розважальну частину.

    Університетська локація Головного корпусу згуртує на освітньому фестивалі представників усіх навчальних структурних підрозділів КНУ, співробітників Підготовчого відділення, Приймальної комісії, університетських студентів та їх викладачів. І все це – задля того, аби допомогти майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.

    Таким чином, на «КНУ ЕХРО-2019» школярі 7-11 класів отримають для себе корисну інформацію і весело проведуть час.

    У заході можуть брати участь усі охочі, для організації групових екскурсій просимо зв’язатися з організаційним комітетом: Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, тел. +38 (044) 239-34-60, e-mail: stratcom@univ.kiev.ua.

    За подією можна стежити в соціальній мережі Facebook «Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей – КНУ ЕХРО-2019» за посиланням: https://www.facebook.com/events/261218238165302/.

     

    Назад