Анонси
   

   

    Назад

    Визначення лауреатів щорічних обласних Премій імені Софії Русової та Георгія Вороного

    10 вересня 2019 року відбулось спільне засідання колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, на якому серед інших було розглянуто питання щодо визначення лауреатів щорічних  обласних Премій імені Софії Русової та Георгія Вороного.

    З 2007 року Премія імені Софії Русової була присуджена 210 найкращим педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, а Премію імені Георгія Вороного з 2011 року отримали 40 науково-педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти Чернігівської області.

    У цьому році до Управління освіти і науки облдержадміністрації було подано 45 матеріалів претендентів щодо нагородження обласними Преміями імені Софії Русової та імені Георгія Вороного, з яких визначено 20 найкращих представників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти і 5 представників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

    Відповідно до спільного рішення колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери премії будуть призначені розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації. Нагороджені отримають звання лауреата, диплом та грошову винагороду.

    Урочиста церемонія відбудеться в рамках святкування   Дня працівників освіти за участю керівництва області.

    Назад