Анонси

    Назад

    До уваги учасників освітнього процесу!

    Міністерство освіти і науки України пропонує в межах реформи «Нова українська школа» підтримати ініціативу з розвитку напрямку «Педагогіка партнерства».

    Меморандум про співпрацю батьків, учнів та педагогів розроблено за ініціативи ГО «Смарт освіта» та за підтримки програми «Долучайся» Пакт, USAID. Текст Меморандуму, а також короткий відеокурс про його створення та застосування розміщено на сайті НУШ за посиланням https://nus.org.ua/memorandum/

    Цей документ базується на принципах, задекларованих в Концепції НУШ і Законі «Про освіту», та покликаний допомогти вчителям, учням і батькам налагодити партнерські взаємовідносини. Його створено за результатами фасилітації між учнями, батьками та учителями на базі шкіл з різних регіонів України.

    Прийняття Меморандуму можливо лише за умови його обговорення у шкільній спільноті, і погодження всіх зацікавлених сторін (вчителів, батьків, учнів, адміністрації школи) щодо основних правил взаємодії. Документ має рамковий характер та може бути змінений чи адаптований для кожної окремої школи.

    Назад