Анонси

    Назад

    Шановні педагоги, дорогі учні, студенти, батьки!

    Щиро вітаю з Днем знань – справжнім всенародним святом, святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

    Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти Нової української школи, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини та готовність педагогічних колективів закладів освіти області до втілення інновацій.

    Студенти, долею Вам даровано поринути у прекрасний і таємничий світ творчого пошуку, пізнання величного світу науки. Ви – опора і надія Української держави.

    Вельмишановні вчителі, викладачі, професори! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякую Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

    Найщиріші вітання Вам, шановні батьки. Збувається мрія ваших родин: діти, здобувши знання високої якості, прославлятимуть родовід, Чернігівщину та рідну Україну.

    Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

    Зі святом, дорогі друзі! Щасливої вам мандрівки країною знань!

     

    Начальник Управління освіти і 

    науки облдержадміністрації       

                                                                               Микола КОНОПАЦЬКИЙ  

    Назад