Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Перемога на Чемпіонаті України з пішохідного туризму

    Щойно на теренах Полтавщини завершився 48-й Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму, у якому взяли участь 18 команд (близько 150 учасників) з різних регіонів України. Чернігівщину представляла збірна, сформована з юних туристів Варвинської та Талалаївської ОТГ, міст Новгород-Сіверський, Ніжина Прилук та Чернігова (Олександр Кузьменко, Олег Горбонос, Віталій В’ялий, Станіслав Куксенко, Кирил Циганов, Наталія Півень, Олександра Єфімова, Олена Бєлікова).

    Змагання проходили на трьох дистанціях 4 класу: командна дистанція «Смуга перешкод» (зв’язки), командна дистанція «Смуга перешкод» та командна дистанція «Крос-похід».

    Наші земляки склали гідну конкуренцію кращим туристським колективам України і виграли дві з трьох дистанцій Чемпіонату (командну дистанцію «Смуга перешкод» і дистанцію «Крос похід»), виконавши нормативи кандидатів в майстри спорту. На дистанції «Смуга перешкод» спортсмени поступилися лише команді Вінницької області.

    Наша команда – Чемпіон! Пройшло довгих 10 років з моменту, коли востаннє команда Чернігівської області перемагала в загальному заліку Чемпіонату України з пішохідного туризму. Роки напруженої та наполегливої праці дітей та тренерів. І ми знову тримаємо в руках Чемпіонський кубок.

    За гідне представництво нашого регіону на Всеукраїнських змаганнях ми щиро дякуємо спортсменам збірної, команді тренерів – Євгенію Балабку, Віктору Гутаку, Богдану Сєдову, які сумлінно готували спортсменів до змагань, і бажаємо нових звершень.

    Здолавши звивисту дорогу із тренувань

    І подолавши всю тривогу,

    Ви впевнено зійшли на гору,

    Здобувши славну перемогу!

    Ви гідно, як міцна сім’я,

    Вписали власні імена,

    В історію туристську краю

    За це я щиро Вас вітаю!

    Минуло 10 довгих літ

    І склалося усе  як слід!

    Ви ЧЕМПІОНИ!!! Молодці.

    І золото у Вас в руці!

    Бажаємо ми Вам надалі,

    Здобути не одні медалі.

    І славу краю прославляти,

    А ми всі раді Вас вітати! 

    Валерій Вовк

    Назад