Анонси
     

     






           
           

          Назад

          До уваги керівників структурних підрозділів з питань освіти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів загальної середньої освіти!

          Громадська організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з німецьким фондом ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU у межах всеукраїнського освітнього проекту «Збудуй своє майбутнє» запрошує старшокласників, віком 13-17 років, у міжнародний літній табір «Практикуй сталий розвиток», що відбудеться в українських Карпатах 11-16 серпня. Участь у таборі – на конкурсній основі, подати заявку можна до 25 червня включно.

          Впродовж п’яти днів табору 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови разом з тренерами практикуватимуть ідеї сталого розвитку: візьмуть участь у дводенній «Open Space конференції», дводенній «Майстерні майбутнього», а також в зеленій екскурсії. На дітей чекає цікаве знайомство зі сталим, екодружнім стилем життя, гарний відпочинок, командні проекти з однолітками й обмін міжнародним досвідом, практика англійської мови.

          Табір розгорнеться серед карпатських гір на території готелю-курорту «Коруна» с. Татарів Івано-Франківської області. Участь у таборі безкоштовна: організатори покривають учасниками витрати на квитки, трансфер від і до готелю, проживання у готельних номерах, харчування, навчання. З дітьми працюватимуть й проводитимуть дозвілля тренери і ментори.

          Щоб взяти участь у конкурсі на участь у літньому таборі, учням потрібно до 25 червня включно заповнити онлайн-анкету (bit.ly/2IvBcfs). Анкета також опублікована на сайті tdp.org.ua в новині про табір. Основні критерії відбору: знання англійської мови; мотивація; досвід участі у проектах, заходах, пов’язаних зі сталим розвитком: екологічні ініціативи, кліматичні зміни, енергоефективність, ресурсозбереження тощо. З 1 липня організатори оголосять учасників, які пройшли конкурсний відбір.

          З будь-яких питань щодо проекту можна звернутись до координаторів Микити Андрєєва: 063 523 07 48,  або Олени Харченко: 095 534 09 81, [email protected]

          Назад

           

          Офіційна сторінка

           

           
           

           
           

           
           
           
           
           
          http://www.sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/