Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
    Анонси









        Назад

        ІІ (очний) етап обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

        29 березня 2019 року на базі комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» організовано та проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», до участі в якому були запрошені переможці І відбіркового заочного етапу обласного конкурсу.

        Дослідницько-експериментальні роботи юних дослідників були представлені на конкурс у номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство та краєзнавство».

        Залучившись до конкурсу, здобувачі освіти проводили науково-дослідницьку діяльність у галузі природознавства, вивчали галузеву літературу, розробляли схеми дослідів, залучилися до природоохоронної діяльності.

        Переможцями ІІ (очного) етапу обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» стали:

        у номінації «Я і природа»:

        Лабунець Анна, учениця 4 класу Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Прилуцької міської ради-ІІ місце;

        у номінації «Рослини навколо нас»:

        Колібаба Дмитро, учень 6 класу Досліднянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ст. Носівської міської ради-І місце;

        у номінації «Тваринний світ»:

        Щербина Марія, учениця 3 класу Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради Козелецького району-ІІ місце;

        у номінації «Охорона здоров’я»:

        Вітель Анастасія, учениця 6 класу Биринського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад» Новгорода-Сіверської районної ради-ІІ місце;

        у номінації: «Народознавство, краєзнавство»:

        Падій Анастасія, учениця 5 класу Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради Козелецького району-І місце;

        Стасюк Павло, учень 5 класу Стахорщинської ЗОШ І-ІІ ст. Новгород-Сіверської районної ради-ІІ місце.

        Вітаємо переможців!

         
         
         
         

        Назад