Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

             До уваги керівників структурних підрозділів з питань освіти органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів освіти області, педагогічних, учнівських колективів!

     

    Кафедра банківської справи Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана проводить удруге Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи для учнів 9-11 класів.

    Мета конкурсу – представлення ідей небайдужих до майбутнього України творчих особистостей щодо розв’язку актуальних питань грошей, фінансів, банківської справи.

    Всеукраїнський конкурс талановитої молоді у сфері грошей, фінансів і банківської справи дасть його учасникам можливість поглибити свої знання у сфері економіки і шанс наблизитись до навчання у провідному університеті України за означеним напрямком, а згодом долучитись до нової бізнес-еліти країни.

    Переможці конкурсу отримають нагороди і відзнаки:

    1. Запрошення взяти участь у круглому столі з приводу підведення підсумків Конкурсу (для іногородніх оплачується проїзд до столиці*);
    2. Екскурсія по КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
    3. Цінні призи та пам’ятні нагороди від організаторів;
    4. Екскурсія по Києву (за кошти організаторів).

     

    Конкурс проводиться в 2 етапи:

    1. Перший етап: усі зареєстровані учасники виконують конкурсне завдання – творчу презентацію на задану тематику;
    2. Гранд-фінал: переможці І-го етапу будуть запрошені для презентації своїх робіт і отримання нагород до Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

     

    Зв’язок з оргкомітетом з усіх питань здійснюється через електронну пошту competition@kneu.edu.ua. Для термінових довідок: 073-103-08-67 (Ірина Борисівна Охрименко).

            

    Умови участі у конкурсі додаються (завантажити)

     

    Назад