Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Творча майстерня «Залиш первоцвіти весні»

     З метою захисту весняних квітів щороку проводиться Всеукраїнська акція «Первоцвіти». Мета акції – привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи. Важливою складовою акції «Первоцвіти» є пропаганда та власна відмова від купівлі первоцвітів, адже збираючи та продаючи первоцвіти, ми знищуємо їх, а купуючи – допомагаємо знищувати.

     Символом акції «Первоцвіти» є проліски, виготовлені власноруч. Зірвані квіти – це варварство, а виготовлені своїми руками чи сфотографовані – мистецтво.

     Для членів гуртків «Юні друзі природи» комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», що працює на базі Чернігівського колегіуму № 11 організовано творчу майстерню «Залиш первоцвіти весні». У рамках заходу діти ознайомилися з ранньоквітучими видами рослин, які зустрічаються в Україні, з причинами скорочення їх ареалу поширення.

     Зірвані первоцвіти живуть зовсім недовго, отже людина дарує помираючі квіти. Букетик первоцвітів спочатку принесе лише ілюзію радості, а пізніше – розчарування і смуток, коли квіти почнуть швидко в’янути. Свої підсніжники діти виготовили з паперу. Вони стали  прекрасним подарунком для мам та бабусь .

     Головним завданням творчої майстерні «Залиш первоцвіти весні» було привернути увагу дітей до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин і спрямувати зусилля учнів на практичні дії щодо захисту первоцвітів. Важливою складовою є пропаганда відмови від купівлі первоцвітів. Відмова кожного з нас купувати квіти, які знаходяться під загрозою зникнення, що дасть їм шанс квітувати кожну весну.

      

      

      

      

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24