Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Чернігівської області)

     28 лютого-03 березня 2019 року на базі комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 1» Варвинської селищної ради Управлінням освіти і науки облдержадміністрації, комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» спільно з Варвинською селищною радою та за підтримки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проведено Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Чернігівської області).

     До смт Варви з’їхалися 15 команд (102 учасники) з 12 регіонів України, а саме: команди з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей.

     Юнаки і дівчата змагались на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» ІІІ класу та командній дистанції «Смуга перешкод» IV класу.

     Чернігівську область представляла збірна команда в складі Загурської Альони та В’ялого Віталія з смт Талалаївка, Півень Наталії з м. Ніжина, Балабко Ангеліни і Горбоноса Олега з м. Новгорода-Сіверського, Кузьменка Олександра і сестер Олени та Єлизавети Бєлікових з смт Варва. Окремою командою виступили представники м. Прилуки в складі Циганова Кирила, Куксенко Станіслава, Поцяпуна Максима і Нестеренко Вікторії.

     За підсумками змагань в особистому заліку серед дівчат

     І місце виборола Мурована Ганна, Вінницька область,

     ІІ місце – Півень Наталія, Чернігівська область,

     ІІІ місце – Таранченко Валерія, Київська область.

     Серед юнаків в особистому заліку

     І місце здобув Шаповал Микола, Вінницька область,

     ІІ місце – Кузьменко Олександр, Чернігівська область,

     ІІІ місце – Циганов Кирил, Чернігівська область.

     У командному заліку особисто-командної дистанції «Смуга перешкод»

     І місце здобула команда Чернігівської області,

     ІІ місце – команда Вінницької області,

     ІІІ місце – команда Донецької області.

     На командній дистанції «Смуга перешкод» призери розташувались наступним чином:

     І місце – команда Вінницької області,

     ІІ місце – команда Чернігівської області,

     ІІІ місце – команда Миколаївської області.

     У загальнокомандному заліку Кубку України переможцями стала команда Вінницької області,срібними призерами – команда Чернігівської області, а бронзу здобула команда Миколаївської області.

     Вітаємо спортсменів Чернігівської області з чудовими результатами та дякуємо тренерам Гутаку Віктору Анатолійовичу, Балабку Євгенію Анатолійовичу, Чубі Олегу Анатолійовичу, Федченку Юрію Віталійовичу, які підготували юних туристів.

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24