Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Шановні колеги!

     Інформуємо, що кафедрою психокорекційної педагогіки факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 3 квітня 2019 року за участі Міністерства освіти і науки України проводитиметься ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи до освіти та соціалізації дітей зі спектром аутистичних порушень» на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, вул. Тургенівська, 8/14, другий поверх, актова зала).

     До участі у науково-практичній конференції запрошуються педагоги, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, асистенти вчителів, наукові та методичні працівники, студенти, представники громадських організацій.

     Учасники конференції ознайомляться з теоретико-методологічними та технологічними засадами забезпечення якісної освіти осіб з аутистичними та інтелектуальними порушеннями; інноваційними технологіями навчання, виховання та розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями; сучасними підходами до інклюзивного навчання дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями; реалізацією компетентністного підходу до освіти дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями тощо.

     Учасники конференції матимуть змогу опублікувати тези доповідей у науковому збірнику матеріалів конференції.

     Оплата витрат на відрядження здійснюється за рахунок сторони, що відряджає, або учасниками за власний рахунок.

     Заявку для участі у науково-практичній конференції прохання до 7 березня 2019 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції fsio_kpp@ukr.net.

     З організаційним листом щодо конференції можна ознайомитися на сайті http://www.fkpp.npu.edu.ua/Categories/holovna/92-uncategoriesed/2694-autizm-3-aprel.

     Контактні телефони:

     з питань реєстрації та участі у конференції - Шульженко Євгенія Віталіївна, 073 044 34 98;

     з організаційних питань - Гноєвська Оксана Юріївна, (044)484 69 94;

     з наукових питань, програми конференції - Геращенко Світлана Іванівна, 095 553 06 53.

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24