Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Зустріч начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації з педагогічними колективами закладів освіти Ічнянської об’єднаної територіальної громади

     06 лютого 2019 року в ході робочого візиту Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, відвідав заклади освіти Ічнянської об’єднаної територіальної громади.

     Серед постраждалих будівель від вибухів на військових складах в Ічні виявився Дружбинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

     Микола Конопацький відвідав заклад та впевнився, що проведено значний комплекс ремонтно-відновлювальних робіт: замінено всі вікна, двері, дах, електричне обладнання, відремонтовані класні кімнати, кабінети, їдальню, майстерні.

     Нині в закладі повністю відновлено освітній процес.

     У рамках зустрічі з педагогічним колективом школи начальник Управління освіти і науки обговорив питання фінансової підтримки закладу, покращення санітарно-гігієнічних умов, напрями розвитку освітнього закладу у 2019 році щодо ефективної реалізації цілей і завдань Нової української школи.

     Освітня реформа, яка розпочата зараз, якісно відрізняється від попередніх спроб реформування перш за все тим, що державою закладено реальні передумови змін. 

     Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося раніше, а і вміння застосовувати їх у житті.

     Також Микола Конопацький відвідав Дружбинський дошкільний навчальний заклад «Антошка» та перевірив стан ремонтно-відновлювальних робіт.

      

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24