Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Водно-болотні угіддя – безцінний дар природи

    Щорічно 2 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь, у рамках якого проводяться різноманітні заходи, що спрямовані на підвищення обізнаності людства з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.

    У рамках інформаційної кампанії учні 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів провели акцію «Екологічний десант», під час якої ознайомили своїх молодших товаришів з основними проблемами, негативними наслідками у зв’язку зі зміною клімату та шляхами, що сприяють зменшенню згубного впливу кліматичних змін на водно-болотні угіддя нашої держави.

    Для учнів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено круглий стіл «Водно-болотні угіддя та зміни клімату».

    На базі Чернігівської обласної станції юних натуралістів відбулося засідання клубу «Ерудит» щодо водно-болотних угідь Чернігівщини.

    До закладу завітали Юлія Козлова та Аліна Литвин,  фахівці із зв'язків з громадськістю та пресою Деснянського басейнового управління водних ресурсів. Юннати дізналися про екологічне значення водно-болотних угідь, особливості їхньої флори та фауни, взяли участь у вікторині і виконали низку цікавих тематичних завдань.

    Пам’ятаймо, що водно-болотні угіддя важливі для розвитку людства, адже підтримують величезне різноманіття форм життя на нашій планеті. Тому нам потрібно дбати про збереження та відтворення надзвичайно цінних для нашого майбутнього водно-болотних угідь.

    Назад