Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів

     2-3 лютого 2019 року на базі спортивного комплексу «Хімік» понад 700 учасників з 20 областей України виборювали місця в чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів.

     У заході взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, віце-президент федерації студентського і учнівського спорту України, ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, професор Микола Носко й інші гості.

     Окрасами змагань стали виконання гімну України всесвітньо відомим тенором Юрієм Лук’яненко та хореографічна постановка талановитих гімнасток Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. 

     Кікбоксинг – одне із найпопулярніших нині єдиноборств.

     До пізнього вечора юні спортсмени змагалися на центральному ринзі і трьох татамі. Єдині вимоги, рівні умови, азарт та бажання перемогти об’єднали учасників.

     Усі чемпіони і призери були нагороджені грамотами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

     Командний кубок за перше місце було вручено дебютантам змагань –кікбоксерам Чернігівщини.

     Вітаємо юних спортсменів та бажаємо успіхів і подальших звершень!

      
      

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24