Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів

    2-3 лютого 2019 року на базі спортивного комплексу «Хімік» понад 700 учасників з 20 областей України виборювали місця в чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів.

    У заході взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, віце-президент федерації студентського і учнівського спорту України, ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, професор Микола Носко й інші гості.

    Окрасами змагань стали виконання гімну України всесвітньо відомим тенором Юрієм Лук’яненко та хореографічна постановка талановитих гімнасток Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. 

    Кікбоксинг – одне із найпопулярніших нині єдиноборств.

    До пізнього вечора юні спортсмени змагалися на центральному ринзі і трьох татамі. Єдині вимоги, рівні умови, азарт та бажання перемогти об’єднали учасників.

    Усі чемпіони і призери були нагороджені грамотами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

    Командний кубок за перше місце було вручено дебютантам змагань –кікбоксерам Чернігівщини.

    Вітаємо юних спортсменів та бажаємо успіхів і подальших звершень!

     
     

    Назад