Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Організація клубу ЮНЕСКО Піреї і островів Греції запрошує учнів закладів освіти області до співпраці

    Організація Клуб ЮНЕСКО Піреї і островів створена для сприяння міжнародній культурній свідомості, взаєморозумінню, співпраці та солідарності відповідно до основних принципів та ідеалів ЮНЕСКО.

    Діяльність клубу здійснюється в чотирьох основних напрямках: культурні заходи, освітня діяльність, громадська діяльність, діяльність у сфері екології.

    У рамках освітньої діяльності клубу ЮНЕСКО Піреї і островів та програм культурного молодіжного обміну «Apollon» та «Poseidon» учні Чернігівщини віком 7-10 та 11-17 років запрошуються взяти участь у роботі міжнародного навчально-відпочинкового табору, що знаходиться у екологічно чистому містечку Порто Хелі на березі Егейського моря.

    Програма перебування у таборі передбачає вивчення англійської та грецької мови, культурні програми, уроки грецького танцю, ознайомлення з історією Древньої Греції, екскурсії історичними місцями, що занесені до Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

    Презентація цієї програми представниками The Club for UNESCO of Piraeus and Islands на чолі з президентом Іоанісом МАРОНІТІСОМ, планується у перших числах березня 2019 року у Львові, Києві, Харкові та Одесі.

    За більш детальною інформацією звертатися:

    за телефонами +380679224775, +306946205694

    е-mail:apollon.group.lviv@gmail.com та www.apollongroup.com.ua.

    Інформація Summer camp in Greece

    Назад