Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Дорогі колеги, однодумці, друзі!

     

    Прийміть якнайщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

    2018-й був насиченим подіями та напруженою працею, саме він став точкою опори, де відбулося багато звершень і закладено новації: стартувала Нова українська школа, впроваджувалися нові ініціативи та наукові програми. І нині тривають процеси реформування, без яких неможливі реальні перетворення у сфері освіти.

    Шановні освітяни, ви здобували нові знання і розвивали навички, з посмішкою заходили до шкільних класів, аудиторій та лабораторій. Хочу подякувати кожному, хто наближав позитивні зміни: вихователям у закладах дошкільної освіти, які турбуються про наймолодших; учителям і майстрам, які є для своїх учнів справжніми помічниками та партнерами; позашкільникам, які допомагають дітям знайти й розкрити власні таланти; викладачам закладів вищої освіти, які формують еліту нашої держави.

    Нехай прекрасні зимові свята принесуть всім здоров’я, спокій і злагоду. Прийдешній рік буде щедрим на нові успіхи й творчі звершення, принесе мир та стабільність рідній країні, а у ваших домівках завжди панує сімейне щастя, щира любов і взаєморозуміння.

    Веселих Вам свят!

    З Новим Роком та Різдвом Христовим!

    З повагою та найкращими побажаннями

    начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації

    М. КОНОПАЦЬКИЙ

    Назад