Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Засідання школи передового педагогічного досвіду

    «Ми повинні навчати! Ми можемо навчити! Ми хочемо навчатися разом заради змін!» – під таким девізом 20 грудня 2018 року на базі Чернігівського центру професійно-технічної освіти відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду «Європейські стандарти обслуговування – секрети приготування стейку».

    Метою заходу було поширення передового педагогічного досвіду роботи, вдосконалення освітньої майстерності та формування професійної мобільності.

    Презентуючи свій досвід роботи, методист Чернігівського центру професійно-технічної освіти О. Максименко наголосила, що робота в Центрі спрямована саме  на  професійний розвиток педагогічних працівників та акцентувала на важливості освіти впродовж життя.

    С.Крутько ознайомила присутніх з етапами та складностями ступенів прожарки стейків згідно з європейськими стандартами ресторанного сервісу, які під час практичного блоку засідання показала майстер виробничого навчання з професії «Кухар» Н.Щепун.

    Професійні уміння та навички презентації готових страв продемонструвала майстер виробничого навчання з професії «Офіціант» С.Митькевич.

    Змістовна робота дозволила учасникам обмінятися досвідом, вивчити досвід роботи колег та поповнити свій арсенал новими технологіями організації інноваційного навчально-виробничого процесу.

    За підсумками роботи засідання прийняті рекомендації та завдання на наступне заняття школи передового педагогічного досвіду.

     

    Назад