Анонси

    Назад

    День юного натураліста

    26 жовтня 2018 року в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» відбувся «День юного натураліста».

    Для дітей організовано екскурсію «Екзоти станції», під час якої відвідали куточок живої природи, кімнату-музей економного та бережливого ставлення до хліба, контактний міні-зоопарк. Гості також ознайомилися з експонатами виставок дитячих робіт «Екологічний дизайн», експозицій «У витоків юннатівського руху» (з історії роботи закладу), «Світ у краплині води».

    Для найменших школярів, які тільки-но починають навчання в гуртках еколого-натуралістичного профілю станції натуралістів, організовано і проведено урочисту посвяту в юннати та вручено пам’ятки юнната.

    Серед запропонованих майстер-класів школярі відвідали й такі: «Осінній леп-бук», «Чарівні листочки», «Аплікація з крупи або насіння», «Мої улюбленці».

    На завершення заходу гості оформили плакат «Юннат – це на все життя», на якому зобразили свої враження від свята та побажання.

    Задоволені, з піднесеним настроєм, із сувенірами та поробками, виготовленими власними руками на майстер-класах, діти залишали станцію натуралістів із бажанням повернутися.

    Назад