Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Інклюзивно-ресурсні центри: тренінг для тренерів

    З 1 вересня 2018 року по всій країні запрацювала потужна мережа інклюзивно-ресурсних центрів (далі - ІРЦ). Фонд Порошенка розпочав серію тренінгів для нових фахівців у сфері інклюзивної освіти.

    8-11 жовтня 2018 року у м. Києві Марина Порошенко разом із представниками ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки України відкрила другу серію тренінгу «Інклюзивно-ресурсні центри: тренінг для тренерів».

    Чотириденний навчальний курс проходив для представників Ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти з різних областей України.

    У тренінгу також взяли участь делегація освітян Чернігівської області у складі представників Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

    За словами організаторів такі центри підтримки – це нова структура у системі української освіти. Однією з їх функцій є підвищення професійної компетентності працівників ІРЦ.

    Програма тренінгу передбачала покращення розуміння учасниками діяльності ІРЦ в контексті інклюзивної освіти, підготовку тренерів, які будуть і надалі впроваджувати інклюзивну освіту в своїх регіонах, налагодження якісної роботи сучасних ІРЦ   та їх взаємодію із закладами освіти, забезпечення реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами для здобуття освіти на всіх рівнях з урахуванням їх індивідуальних потреб, здібностей та інтересів.

    У ході роботи тренінгу учасники отримали організаційно-методичні рекомендації для вирішення програмних та адміністративних завдань для ефективного функціонування ІРЦ.

    Підбиваючи підсумки організатори подякували всім за активну участь у заході та вручили сертифікати.

     

     

    Назад