Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Нові досягнення Дитячої інформаційної агенції «Крила»

     Плідним виявився початок фестивальної осені для Дитячої інформаційної агенції «Крила» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

     З 05 до 08 вересня у Харкові відбувався Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», фіналістом якого стала радіоробота «Із Довженкової криниці», створена вихованцями Дитячої інформаційної агенції «Крила». На фестиваль завітали діти не тільки з України, а й із Тайвані, Туреччини та Білорусі. Учасникам він запам’ятається надовго, адже організатори подбали, щоб у дітей не залишилося жодної хвилинки для нудьги та смутку.

     09-го вересня, у День українського кіно, у Києві відбувся 27-й Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». Професійне журі відзначило 5 робіт Дитячої інформаційної агенції «Крила».

     Дипломи лауреатів  отримали  інформаційна програма «Ми любимо Шевченка» та культурно-мистецька передача «Він був одним із нас»  про колишнього гуртківця Палацу Євгена Бушніна, загиблого на Донбасі під час проведення АТО.

     Дипломантами  конкурсу стали програми «Я – майбутнє України» (документальна публіцистика – про навчально-польові збори старшокласників), « Зміни починаються з тебе» (інформаційна програма – про благодійну акцію «Творити, щоб жити») та «На шляху до мрії»(культурно-мистецька програма – про захоплення театральним мистецтвом гуртківців «СТеМу»).  

     Пишаємося нашими гуртківцями та бажаємо подальших перемог!

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24