Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     У Чернігові вперше відсвяткували День Десни

      08 вересня 2018 року в Чернігові вперше відсвяткували День Десни. У сквері імені Б. Хмельницького розгорнули Аqua-містечко.

     До заходу долучилися поважні гості: заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник міського голови Ломако, заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Павло Гвозденко.

     Педагогами Чернігівської обласної станції юних натуралістів було організовано роботу майстер-класів із виготовлення оригінальних виробів на річкову тематику.

     Охочі взяли участь в інтерактивній вікторині «Збережемо водойми».

     Відвідувачі освітньо-пізнавальної експозиції «Життя в краплині води»  спостерігали за різними живими мікроорганізмами мікрофауни річки Десна.

     Маленькі дослідники дивувалися від спостереження за тим, як рухає віями інфузорія-туфелька, як б’ється серце планктонного рачка та з подивом розуміли, який великий і загадковий світ нас оточує.

     Своє ставлення до водних об’єктів учасники свята зобразили на плакатах «Збережемо річку для прийдешніх поколінь» та «Наші дії за чисту Десну».

     Педагоги й вихованці Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва також долучилися до свята. Керівник гуртка «Живопис та графіка», вихованці та їхні батьки провели майстер-клас з образотворчого мистецтва на річкову тематику. Усі малюнки були розміщені на «ART-сушці».

     У концертній програмі «Десно моя синьоока» взяли участь вихованці «Зразкового художнього колективу» вокального класу «Натхнення», естрадно-циркової студії «Скоморохи», хореографічного колективу народного танцю «Квітка».

     На завершення заходу відбувся яскравий флешмоб «Збережемо річку для майбутніх поколінь».

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24