Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Відбулась робоча поїздка заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея та Миколи Кучинського, начальника департаменту професійної освіти до Чернігівської області з метою вивчення стану функціонування професійно-технічної освіти області.

     У рамках візиту відбулись робочі зустрічі з керівництвом та представниками педагогічних колективів Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування та Чернігівського професійного ліцею побуту.

     У зустрічі взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Конопацький, заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч, начальник управління освіти міської ради Василь Білогура та представники роботодавців міста Чернігова.

     Обговорено питання оптимізації мережі закладів професійно-технічної освіти міста Чернігова.

     Крім цього,  Павло Хобзей,  Микола  Кучинський  та Микола Конопацький  відвідали обласну літню мовну школу  в таборі «Юний турист» у с.Количівка Чернігівського району.

     Відбулося цікаве спілкування вихованців табору з гостями. Із захопленням діти розповідали про насичений різними подіями відпочинок:  свої подорожі до м.Батурина, участь у різноманітних проектах та те, як відпочиваючи у мовному таборі, можна покращити знання англійської мови.

      

     Назад