Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    ХІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів

    05-07 червня 2018 року в Івано-Франківській області на базі Карпатського національного природного парку було проведено ХІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів, у якому взяла участь команда юних екологів Чернігівської обласної станції юних натуралістів.

    У рамках збору юні екологи стали учасниками:

    - комплексних наукових досліджень (з виконанням практичних завдань) рослинного і тваринного світу Карпатського національного природного парку з екології, зоології, ботаніки, гідробіології під керівництвом наукових співробітників парку;

    - камеральної обробки результатів екологічних, зоологічних,  ботанічних і гідробіологічних практикумів;

    - екскурсії до екотуристичного візит-центру, вольєрного господарства, екологічного маршруту «Ведмежа стежка» та пізнавальної екскурсії на водоспад «Яремче – перлина Карпат».

    Команди-учасниці представили творчі звіти про проведені експедиції, походи, польові практики на природоохоронних територіях своєї області.

    Команда юних екологів обласної станції юних натуралістів нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте ІІІ місце у номінації «Захист проектів за індивідуальними командними темами з польового практикуму» та «Дослідження фауни Карпатського національного природного парку».

    Назад