Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Участь педагогів та вихованців Чернігівської обласної станції юних натуралістів у екологічному фестивалі «Життя в стилі ЕКО»

     05 червня 2018 року у Всесвітній день охорони навколишнього середовища колектив Чернігівської обласної станції юних натуралістів взяв участь у екологічному фестивалі «Життя в стилі ЕКО», який відбувся у регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

     Фестиваль зібрав усіх небайдужих до проблем навколишнього середовища мешканців та гостей міста.

     Розпочався захід «Чистими іграми» на території ландшафтного парку, по завершенню яких відбулося урочисте нагородження найактивніших учасників.

     Також під час фестивалю відбулося нагородження переможців щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє», який проводився Департаментом екології та природних ресурсів спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

              Організатори заходу влаштували справжнє екологічне свято, яке подарувало всім учасникам незабутні враження та позитивні емоції.

     Для природолюбів було організовано й проведено різноманітні ігри, розваги, екологічні цікавинки, квести, майстер-класи, ярмарок майстрів.

     Чернігівською обласною станцією юних натуралістів було організовано роботу контактного міні-зоопарку із тварини-мешканців куточка живої природи станції. Гості фестивалю мали змогу ближче познайомитися з друзями нашими меншими, потримати їх у руках, отримати поради щодо утримання тварин.

     У «містечку майстрів» педагогічні працівники станції натуралістів разом з юннатами провели такі майстер-класи: «ентомологічний калейдоскоп», «флористичний марафон», «зелена аптека» (виготовлення саше), «орнітологічна карусель», «соняшники», «квітковий».

     Назад