Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     У Центральному парку культури та відпочинку обласного центру 8 червня відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий захід – Олімпійський день.

     Щороку майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету проходить Олімпійський день.

     У рамках  Олімпійського дня 2018 кожен бажаючий міг відчути себе справжнім олімпійцем та знайти заняття для душі. Вихованці Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», здобувачі освіти пришкільних таборів міста Чернігова завітали на свято спорту та здорового способу життя.

     На відкритті заходу були присутні: заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, директор  Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради Андрій Дериземля.

     Розпочався захід урочистим марш-парадом, винесенням Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету  України.

     Учасники заходу під керівництвом майстрів спорту виконали «олімпійську розминку». Відбувся забіг та показові виступи спортсменів з тих видів, які вони представляють. Діти з пришкільних таборів взяли участь у змаганнях «Веселі старти». На завершення учні дитячо-спортивних шкіл та пришкільних таборів м. Чернігова отримали солодощі від відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

      

     Назад