Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Участь вихованців Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату у концертній програмі, присвяченій 73-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

      

     Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя, отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.  Пам'ять про Вас, шановні ветерани, вічно буде жити в наших серцях.

     Слава Україні!

      

     До Дня пам'яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 08 травня 2018 року у Будинку культури с. Комарівка відбувся тематичний концерт. У рамках заходу присутні мали змогу насолодитися пісенними та хореографічними виступами вихованців школи-інтернату на воєнну тематику. Хореографічним колективом «Намистинки» презентовано 3 танцювальні номери.

     Заключним акордом концертної програми  став флеш-моб «Ми за мир», у якому взяли участь більше 20 учнів школи-інтернату. Глядачі стоячи аплодували всім учасникам концертної програми. Гарний настрій та багато позитивних емоцій отримали всі присутні у залі.

      

     Назад