Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Міжнародна співпраця в сфері професійної (професійно-технічної) освіти триває

     14 травня 2018 року в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту гостинно зустрічали учасників освітнього процесу професійної школи імені Йохана Бірвірта (м. Меммінген, Німеччина).

     Метою дружнього візиту Крістіана Векселя та його учнів стало ознайомлення з умовами професійної підготовки електромонтажників у ліцеї.

     Для гостей проведено оглядову екскурсію закладом, ознайомлено з його матеріально-технічною базою та системою професійної освіти в Україні. Бажаючі мали змогу випробувати свої практичні навички в електромонтажній майстерні під час уроку виробничого навчання з теми «Монтаж групової системи електропроводки», попередньо пройшовши вступний інструктаж.

     Особливу зацікавленість викликало безпосереднє спілкування між учнями, жива дискусія, обмін інформацією, зокрема,  щодо здобуття професії електромонтажника. На завершення візиту відбулось змагання з волейболу, переможцями якого стали господарі.

     Учні отримали позитивні емоції та дізналися безліч цікавої і важливої інформації про особливості навчання в обох країнах.

      Взаємний обмін досвідом сприяє підвищенню якості підготовки робітничих кадрів та зміцненню дружніх стосунків.

     Назад