Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Обласний семінар-практикум із підготовки змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

     12 квітня 2018 року, відбулось відкриття обласного семінару-практикуму тренерів команд головних суддів та начальників дистанцій районних (міських) змагань зі спортивного туризму та туристсько-спортивного комплексу конкурсів і змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходить на базі дитячого табору «Юний турист» (с. Количівка, Іванівської ОТГ Чернігівського району) та триватиме три дні.

     Захід проводиться за сприяння Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації спільно  з комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

     У рамках проведення обласного семінару учасники матимуть змогу розглянути ряд теоретичних питань, а саме: «Техніка безпеки при проведенні масових заходів з учнівською молоддю», «Правила змагань зі спортивного туризму та настанови», «Робота Головної суддівської колегії та секретаріату при проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), змагань з техніки пішохідного та велосипедного туризму. Система визначення результатів змагань» тощо.

     У ході роботи семінару тренери вчитимуться як організувати дистанції «Смуга перешкод», «Пластун» (орієнтування на місцевості), а також буде розглянуто ряд питань, які виникають при проведенні силових видів «Перетягування линви» та «Штовхання гирі» та інші.

     Назад