Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Шевченківські дні: заходи пам´яті Кобзаря у закладах освіти Чернігівщини

    І вам слава, сині гори,
    Кригою окуті.
    І вам, лицарі великі,
    Богом не забуті.

    Борітеся – поборете!
    Вам Бог помагає!
    За вас правда, за вас слава
    І воля святая!

    Т.Г. Шевченко

     

    Щорічно у закладах освіти Чернігівщини відбуваються березневі заходи на честь Дня народження українського поета, письменника, художника, національного героя України Тараса Шевченка.

    Цьогоріч у комунальному закладі «Березнянський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради проведено урочистості, присвячені пам´яті Великого Кобзаря. У ході заходу з уст вихованців лунали вірші, пісні, демонструвалися театралізовані інсценівки з творів культурного діяча; вихованці закладу долучилися до конкурсу знавців творчості Шевченка.

    Із нагоди 203-х роковин майстра словесної та художньої творчості у Козелецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради Чернігівської області відбувся літературно-мистецький захід «І він летить на отчу Україну, за крила взявши пензель і перо». У рамках святкування діти згадали сторінки життя та творчості Тараса Шевченка, що пронизана щирою любов´ю та болючими переживаннями за Батьківщину, неволю на рідній землі та сирітство народу.

    Назад

      
     
    15 Березня 2018 10:00