Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

     Назад

     Дмитро Митрофанов на гостинах у рідній школі

     У п’ятницю, 9 лютого, вихованці комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Чернігівської обласної ради гостинно зустрічали відомого українського боксера, колишнього випускника Дмитра Митрофанова.

     Під час візиту до рідної школи Дмитро за «круглим столом» зустрівся з учнями 11-х класів. Боксер пригадав свої шкільні роки та життя в школі-інтернаті. Відповідаючи на численні запитання учнів, Дмитро розповів про свої перші кроки у боксі, ставлення до тренувального процесу, а також розкрив декілька таємниць стосовно того як досягти вагомих спортивних досягнень.

     У рамках екскурсії по школі Дмитро Митрофанов завітав до своєї класної кімнати, з якої почалося його шкільне життя. Після цього в спортивній залі для занять боксом Дмитро провів невеличкий майстер-клас для юних боксерів – вихованців школи-інтернату.

     Отримавши безліч приємних емоцій, учнівський та педагогічний колективи щиро бажають Дмитрові тільки перемог у боксерському ринзі та за його межами і радо чекатимуть на нові зустрічі зі своїм відомим вихованцем!

     Назад