Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Перемога вихованців Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Чернігівської обласної ради на Міжнародному фестивалі

    На початку лютого 2018 року у мальовничому місті над Удаєм відбувся XVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Прилуцької міської ради.

    Другий рік поспіль у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» під керівництвом вчителів трудового навчання Кукси О.Б. та Даценко О.М. були представлені роботи учнів Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Чернігівської обласної ради.

    Всі вироби у виконанні юних майстрів є неповторними за глибиною змісту та кольоровою гамою, полонили глядачів та журі теплом і світлом, що випромінювала кожна робота.

    Лауреатами ХVІІ Міжнародного молодіжного фестивалю стали:

    2-е місце – Катерина Фурса, учениця 5 класу, у віковій категорії 6-10 років (диплом ІІ ступеня у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»);

    3-є місце – Наталія Набігуз, учениця 9 класу, у віковій категорії 15-18 років (диплом ІІІ ступеня у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»).

    «Мистецькі барви-2018» порадували місто Прилуки чудовим святом і діти з нетерпінням чекають наступного року, щоб знов долучитися до Міжнародного молодіжного фестивалю.

     

    Вітаємо юних учасників з перемогою та бажаємо успіхів

    і натхнення у подальшій творчій роботі!

     

    Назад