Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Підготовка до проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти області

    08 грудня на базі Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» проведено кущовий семінар-практикум для відповідальних за організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    Мета семінару: підготовка до проведення на належному організаційному рівні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти області.

    У заході взяли участь 45 представників відділів освіти Бобровицької та Козелецької райдержадміністрацій, органів управління освітою Деснянської, Козелецької, Кіптівської, Остерської об’єднаних територіальних громад і вчителі закладів освіти вищезазначених районів та об’єднаних територіальних громад.

             У рамках роботи семінару-практикуму розглянуто теоретичні та практичні питання щодо організації та проведення у 2017/2018 навчальному році шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

             За участі учнівського та педагогічного колективу Білейківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради та Козелецької станції юних туристів проведено практичні заняття з методики проведення конкурсів «Впоряд», «Ватра», «Туристсько-спортивна смуга перешкод».

             Присутні обмінялися власним досвідом щодо підготовки та участі роїв у І етапі гри «Сокіл» («Джура»), отримали необхідну інформаційну базу для організації та проведення шкільного етапу.

     

    Назад