Анонси

    Назад

    Обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!»

    Події: 23 жовтня 2017 року
    23 жовтня 2017 року 80 учнів 10-11 класів Деснянської об´єднаної територіальної громади взяли участь в обласній патріотично-виховній програмі «Війна, якої немає!».

    Разом із Ксенією Данилівною Лоскот, мамою Героя України Євгена Лоскота, та головою Деснянського відокремленого підрозділу громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Козелецького району Оленою Музикою діти відвідали виставку «Блокпост пам’яті», зустрілися з головою громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Миколою Миколайовичем Шанським.

    Екскурсію виставкою «Блокпост пам´яті» провели учні Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня», діти учасників бойових дій на сході України, Ігор Косяк, Юля Карпенко та Аня Воробей.

    «Війна, якої немає,  три роки тому постукала у двері кожної деснянської родини. Ми проводжали своїх батьків і синів, чоловіків і братів, сусідів і друзів.

    Ми тримали глибоко в серці свої хвилювання і почуття, не стримували сліз під час перегляду телевізійних новин. Плакали від щастя, коли, нарешті, після триденної тиші, наші рідні виходили на зв’язок. В наших домівках було тихо, а діти Десни раптово стали дорослими. Звичною стала фраза: «Мій тато в АТО».

    Ми збирали продукти і теплі речі, плели маскувальні сітки, виготовляли обереги і писали листи, ми вірили, що наші молитви захистять рідних від ворожої кулі.

    Кожен із нас пам’ятає довгі години очікування на плацу навчального центру повернення з зони АТО наших рідних. Однією великою родиною ми зустрічали своїх захисників, а по всій Десні лунало: «Ідуть… Наші їдуть! Повертаються…».

    І вони повертались. Неголені, просякнуті війною і болем від втрат, зі сльозами на очах  обіймали своїх синів і дочок, батьків і друзів.

    А у снах до них приходила Війна. І бойові побратими, які вже ніколи не повернуться додому...»

    Діти Деснянського гарнізону привезли на Красну площу Чернігова свій «Блокпост пам’яті». У ящику із-під снарядів -  портрети тих, кому ми завдячуємо своїм мирним життям, прапор України від бійців 41-го батальйону територіальної оборони і пам’ять дітей Десни.

    Закінчили теплю зустріч патріотичним флеш-мобом, у якому взяла участь Вероніка Музика, донька загиблого Героя Романа Музики, учениця

    3-А класу Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня».

     

    І «проросли» червоні маки на блокпосту, як символ вічної пам’яті.

    Україна пам’ятає! Україна переможе!!!

     

    Учні Деснянського навчально-виховного комплексу

     «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»

     

     

     

     
     
     
     
     

    Назад