Анонси








        Вакансії педагогічних працівників

        Назад

        Вакансії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Чернігівської області станом на 01.09.2020

         

        Район, місто, ОТГ

        Кількість вакансій

        Вакансії педагогічних працівників станом на 01.09.2020

        Бахмацький район

        4

        Курінський НВК

        1- вчитель хімії (7 год.);

        Красненський  НВК

        1 – вчитель фізики, математики (19+ 7 год.);

        1 – вчитель української  мови та літератури (22 год.);

        Варварівський НВК

        1 – вчитель інформатики (6 год.)

        Батуринська ОТГ

        1

        Городищенський НВК

        1 - вчитель інформатики (1 ст.)

        Бобровицький район

        3

        КЗ «Старобасанська гімназія»

        1 – соціальний педагог (1 ст.)

        1 – вчитель математики (20 год.)

        1 – вчитель фізики (7 год.)

        Новобасанська ОТГ

        2

        Новобиківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

        1- вчитель початкових класів (1ст. (декретна відпустка));

        Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель іноземної мови (англ.) (1ст. (декретна відпустка))

        Борзнянський район

        3

        Хорошеозерська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1- вчитель математики та інформатики (1 ст.)

        1 – вчитель фізичної культури (1 ст.)

        Шаповалівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1- вчитель математики (1 ст.)

        Височанська ОТГ

        1

        Головеньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1- вчитель англійської мови (18 год.)

        Плисківська ОТГ

        2

        Плисківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - практичний психолог (0,5 ст.)

        Сиволозька ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - вчитель математики та фізики (1 ст.)

        Городнянський

        район

        5

        Деревинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (9,5 год)

        Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (18,5 год)

        1 – вчитель  початкових класів (23 год)

        Ільмівська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 – вчитель української мови та літератури (10 год)

        Куликівська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 – вчитель початкових класів (18 год)

        Городнянська ОТГ

        4

        Комунальний заклад «Бутівський ліцей»

        1 - практичний психолог (0,25 ст.)

        Мощенська ЗОШ I-III ступенів

        1 - вчитель історії та правознавства  (0,75 ст.)

        1 - вчитель географії (0,5 ст.)

        Комунальний заклад «Смичинський ліцей»

        1 - практичний психолог (0,5 ст.)

        Тупичівська ОТГ

        1

        Комунальний заклад «Тупичівський ліцей»

        1 - директор закладу (оголошено конкурс)

        Ічнянська ОТГ

        8

        Ічнянський ЗЗСО № 1

         1 – практичний психолог (0,5 ст.)

        Ічнянський ЗЗСО № 4

         1 -  практичний психолог (1 ст.)

         1 - вчитель інформатикт (9,5 год)

         1 – вчитель англійської мови (9 год.)

        Ольшанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

        - вчитель фізики (6,5 год.);     

        Івангородський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

        1 - педагог- організатор (0,5 ст.)

        1 – вчитель математики (23 год.)

        1 – вчитель біології (12 год.)

        Парафіївська ОТГ

        1

        Парафіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - соціальний педагог (0,75 ст.)

        Козелецька ОТГ

        1

        Козелецька гімназія №1

        1 - педагог-організатор (1 ст.)

        Кіптівська ОТГ

        1

        Прогресівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - заступник директора з навчально-виховної роботи (0,5 ст.)

        Остерська ОТГ

        1

        Опорний заклад - Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ю. Збанацького

        1 - практичний психолог (0,5 ст.)

        Коропський район

        1

         Радичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1- вчитель історії (1 ст.)

        Коропська ОТГ

        1

        Шабалинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - вчитель хімії (7,5 год.)

        Корюківський район

        2

        Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель математики (14 год.) і інформатики (4 год.);

        1 – вчитель фізики (13,5 год.) і інформатики (2,5 год.)

        Корюківська ОТГ

        5

        Корюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1

        1 – соціальний  педагог (1ст.)

        (на час відпустки по догляду основного працівника)

        Савинківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель інформатики ( 9 год.) і математики (9 год.)

        1 -  вчитель початкових класів (20 год.)

        Сядринська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель трудового навчання -7 год., вчитель інформатики  (3 год.)

        Забарівська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 – вчитель математики (14 год.); вчитель фізики  (6 год.)

        Куликівська ОТГ

        4

        Орлівський ЗЗСО I-III ступенів

        1 - вчитель математики (18 год.),

        1 - вчитель хімії і біології (18 год.)

        Виблівський ЗЗСО  І-ІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (18 год.),

        Дрімайлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів

        1 – вчитель початкових класів (20 год.)

        Менська ОТГ

        2

        Блистівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

        1- вчитель інформатики (13 год.)

        1 - вчитель фізичної культури (1ст.)

        Ніжинський район

        2

        Перебудівська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 – вчитель математики (13,3 год.)

        1 – вчитель фізики (3,4 год.)

        Вертіївська ОТГ

        1

        Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені  М.П. Кирпоноса

        1 - практичний психолог (0,5 ставки)

        Н.-Сіверський район

        6

        Лосківська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 - вчитель інформатики (5 год.)

        Лісконогівська філія Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - вчитель німецької мови (4 год.)

        1 – вчитель початкових класів  (1 ст.)

        1 - англійська мова  (16 год.)

        Орлівський НВК

        1 - вчитель фізики (7 год.)

        Печенюгівський НВК

        1 - вчитель початкових класів (15 год.)

        Макіївка ОТГ

        6

        Макіївський НВК  І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель фізики (10 год.)   

        1 – вчитель географії (9 год.)

        1 - педагог-організатор  (1 ст.)

        Пустотинський НВК І-ІІ ступенів

        1- вчитель фізики (7 год.)

        1 – вчитель математики (7 год.)

        1 - вчитель інформатики (5 год.)

        Носівська ОТГ

         

        Носівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

        1 - вчитель музичного мистецтва (18 год.)

        1 -  вчитель англійської мови (18год.)

        1 -  вчитель-логопед (18 год.)

        1 -  практичний психолог (13,5 год.)

        1 - соціальний педагог  (4,5 год.)

        1 -  вихователі ГПД  ( 18 год.)

        Носівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ»   І-ІІІ ступенів № 3

        1 - психолог (9 год.)

        1 -  вчитель фізики (18год.)

        Ріпкинський район

        3

        Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

        1 – вчитель фізичної культури (хлопці)   (1 ставка)

        Великозліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 - практичний психолог (0,25 ставки) і соціальний педагог (0,25 ставки)

        1 - вчитель початкових класів (1 ст.)

        Любецька ОТГ

        1

        Любецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

        1 – педагог-організатор (1 ст.)

        Семенівська ОТГ

        1

        Олександрівський ЗСО І-ІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (12 год.)

        Сосницький район

        3

        Великоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель початкових класів (1 ст.)

        1 - вчитель трудового навчання (16 год.)

        Козляницька ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 - вчитель історії (18 год.)

        Сосницька ОТГ

        4

        Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка

        1 - вчитель фізики (1 ст.)

        Чорнотицька ЗОШ I-III ступенів

        1 - вчитель англійської мови (1 ст.)

        Волинківська ЗОШ I-III ступенів

        1 - вчитель початкових класів (1 ст.)

        1 - вчитель трудового навчання (1 ст.)

        Талалаївський район

        3

        Плугатарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1- вчитель інформатики та математики (18 год.)

        Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (18 год.)

        Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1- вчитель англійської мови ( 17 год.)

        Чернігівський район

        4

        Седнівський НВК

        1 - практичний психолог (0,5 ст.)

        Халявинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель інформатики (18 год.)

        1 - практичний психолог (0,5 ст.)

        Пакульська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель географії (8 год.)

        Гончарівська ОТГ

        1

        КНЗ «Гончарівська гімназія»

        1 – вчитель історії (0,5 ст.)

        Іванівська ОТГ

        4

        Опорний заклад «Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

        1 - вчитель музичного мистецтва (0,2 ст.),

        1 - логопед (1 ст.)

        1 - педагог-організатор (0,5 ст.)

        Ладинська філія імені героїв Пінської військової флотилії опорного закладу «Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

        1 – вчитель англійської мови (0,7 ст.)

        Хмільницька ОТГ

        3

        Роїщенська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1 - вчитель початкових класів (1 ст.)

        Хмільницький НВК

        1 - інструктор з фізичного виховання (0,25 ст.)

        Довжицький НВК

        1 - вчитель фізики, математики, астрономії (1 ст.)

        М.-Коцюбинська ОТГ

        3

        Мньовська ЗОШ  І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (18год);

        Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 – вчитель англійської мови (21,5 год);

        1 – вчитель хімії  (4 год)  

        Новобілоуська ОТГ

        2

        Новобілоуський ЗЗСО  І – ІІІ ступенів

        1 - психолог (0,5 ст.)

        1 - вихователь ГПД (0.5 ст.)

        м. Чернігів

        2

        Чернігівський ЗЗСО № 28

        1 – вчитель англійської  мови (6 год.)

        Чернігівський ЗЗСО № 30 

        1 - асистент вчителя (1 ст.)

         

        Назад