Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Шановні педагоги, дорогі учні, студенти, батьки!

     

    Щиро вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року!

    Це свято урочисте і хвилююче для дітей, молоді та дорослих, оскільки є символом нових починань.

    Важливі зміни відбуваються на державному рівні в освітній галузі. Запроваджується Концепція «Нова українська школа», метою якої є наблизити вітчизняну освітню систему до стандартів високорозвинених країн Європи.

    Одним із етапів повномасштабної реформи загальної середньої освіти стане пілотне впровадження з 1 вересня 2017 року нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

    Нехай для наймолодших школярів, які тільки роблять перші кроки до країни знань, шлях у дивовижний світ Нової української школи стане захоплюючим та надзвичайно цікавим.

    Бажаю всім учням, студентам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих та надійних друзів і ніколи не втрачати інтерес до пізнання. Упевнений, що зерна науки, якими будуть засіяні ваші душі, дадуть добрі сходи і зростуть урожаєм мудрості та натхнення.

    Найщиріші вітання Вам, шановні педагоги і батьки, за тепло сердець та виконання найвідповідальнішої місії — навчання і виховання молодого покоління – майбутнього нашої держави.

    Нехай прийдешній навчальний рік для всіх стане роком нових здобутків, успіхів, результативної праці та незабутніх вражень.

    Всім зичу миру, міцного здоров’я, порозуміння, впевненості у власних силах, звершення найзаповітніших мрій та бажань.

    Зі святом!

    З повагою

    начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації  

    Микола Конопацький

     

     

     

     

     

    Назад