Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    МАНівці презентують свої науково-технічні розробки на ESI 2017

    З 7 до 12 серпня цього року в м. Форталезі (Бразилія) проходила Міжнародна виставка EXPO-SCIENCES INTERNATIONAL 2017, організатором якої став Міжнародний рух за науково-технологічне дозвілля. Свою діяльність MILSET спрямовує на розвиток наукової культури шляхом проведення науково-технічних програм, виставок, конгресів та інших заходів. Завдяки MILSET тисячі молодих людей мають змогу зустрітися для обміну досвідом, спільно працювати над новими проектами, спілкуватися з дослідниками та промисловцями.

    Цьогоріч  для участі в заході з’їхалися представники 39 країн світу. Юні винахідники гідно представили свої науково-технічні розробки, які відповідали глобальним цілям сталого розвитку, ухваленим ООН.

    У складі делегації України презентував свій винахід випускник Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді Шолом Нікіта.

    Юний науковець запропонував до уваги міжнародної спільноти бюджетний і простий у використанні прилад, за допомогою якого користувач може швидко оцінити якість бензину безпосередньо на АЗС.

    Під час виставки  МАНівці мали змогу почути коментарі науковців світу про свої проекти, познайомитися з проектами юних винахідників з інших країн, поділитися своїми планами з однодумцями та відчути конкуренцію.

    Завдяки членству Малої академії наук України в MILSET глобальні наукові можливості стали доступні і юним винахідникам нашої держави.

    Побажаємо талановитій, креативній і непосидючій молоді так тримати й надалі. Пропагувати свої винаходи не тільки в Україні, а й у всьому світі. 

     

     
     
     
     

    Назад