Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Новий 2017-2018 навчальний рік – крок у Нову українську школу

    21 серпня 2017 року на базі Ніжинського державного університету імені  Миколи  Гоголя відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників «Актуальні проблеми викладання суспільних та філологічних дисциплін у 2017-2018 навчальному році».

    Серед учасників – представники методичної служби області, обласної секції суспільно-гуманітарних дисциплін закладів професійно-технічної освіти, директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти обласного підпорядкування, викладачі вищих навчальних закладів.

    У роботі освітянської конференції взяли участь Ніжинський міський голова Анатолій Лінник та ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко.

             Заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Олена Соронович під час пленарного засідання зосередила увагу присутніх на важливих питаннях розвитку суспільно-гуманітарного напряму освіти в контексті Концепції «Нова українська школа».

             У рамках заходу працювали секції за напрямками: української та російської, іноземної філології, суспільних дисциплін, під час роботи яких педагоги ознайомилися зі специфікою викладання суспільних і гуманітарних дисциплін в умовах реалізації Нової української школи, обговорили питання впровадження оновлених програм для учнів 5-9 класів, обмінялися думками щодо реалізації компетентнісного навчання школярів.

    За підсумками роботи конференції розроблено пропозиції для розгляду на розширеному засіданні підсумкової Колегії Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

     

     
     
     
     
     
     
     
     

    Назад