Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Другий день (22 травня 2017 року) ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») пройшов цікаво та насичено.

     

    Юні джури взяли участь у конкурсах та змаганнях відповідно до Програми обласного етапу гри.

     

    1. Конкурс строю та пісні «Впоряд»

    Конкурс, в якому брав участь увесь рій, складався з двох завдань: обов’язкового (виконання прийомів муштрового впоряду) та творчого (показ різноманітних елементів впоряду в складі рою під супровід барабанного бою та під музику). Перше місце в конкурсі зайняв рій «Січ» Бахмацького району, друге – рій «Фортеця» м. Ніжина, третє – рій «Сіверяни» м. Новгорода-Сіверського.

    2. Конкурс «Туристсько-спортивна смуга перешкод»

    У конкурсі брали участь 6 представників від рою. Юні джури долали різноманітні перешкоди та етапи – переправлялись через яр колодою, спускалися та піднімалися схилами, транспортували потерпілого на ношах, рухалися жердинами та купинами.

    Загальна довжина дистанції складала 300 м, контрольний час її проходження становив 20 хв.

    Перемогу у конкурсі здобули рої «Братство імені Івана Сірка» (І місце) Талалаївського району, «Міцний кулак» Ічнянського району (ІІ місце), «Варин» Варвинського району (ІІІ місце).

     

    3. Конкурс «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги).

    У конкурсі брав участь увесь рій. Джури виконували дії з надання першої долікарської допомоги та демонстрували рівень своїх теоретичних знань з предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

    На виконання теоретичної та практичної частини конкурсу надавалось 20 хвилин.

    Перше місце в конкурсі зайняв рій «Чупрундир» Сновської об’єднаної територіальної громади, друге місце – рій «Литаври» м. Прилук, третє місце – рій «Нащадки козаків» Ріпкинського району.

    У вільний від конкурсів час учасники гри переглянули відеофільм до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

    На завершення юні джури представили свої творчі здібності на вечорі художньої самодіяльності «Ми таланти твої, Україно!».

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Назад