Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Гра «Сокіл» («Джура») у Деснянській об’єднаній громаді

    5 травня 2017 року у смт Десна відбувся І (об’єднаної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    Захід розпочався урочистою частиною, під час якої вишикувані рої усіх загальноосвітніх навчальних закладів громади отримали настанови.

    І етап Гри стартував відповідно до маршрутних листів, які отримали команди. На юних джур чекали такі етапи: «Розбирання – складання АК», «Спорядження магазину патронами», «Захист від зброї масового враження», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Надання першої долікарської допомоги», «Облаштування табору».

    День для всіх видався нелегким і водночас сповненим несподіванок і нових відкриттів. Школярі вдосконалили свої знання та практичні навички, весело та цікаво провели час та знайшли нових друзів.

    Голова Деснянської громади Юрій Осташевський привітав переможців І (ОТГ) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – рій «Десна» Деснянської загальноосвітньої школи та вручив команді нове спорядження: намети, спальники, карімати та інше.

    Кращі джури отримали подяки.

    По завершенню урочистої частини Гри на всіх чекала смачна козацька каша.

    Назад