Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси

    Назад

    Проведення установчого семінару з організації І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Сновській ОТГ

    03 березня 2017 року координатори Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в області, працівники КПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» (директор Степовик П.М., заступник директора з навчально-методичної роботи Ушак С.Г.) з метою надання методичної допомоги взяли участь у семінарі Сновської об’єднаної територіальної громади для відповідальних за організацію та проведення шкільних та І (об’єднаної територіальної громади) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    Семінар проходив на базі Сновської районної гімназії. У його роботі взяли участь методист методичного кабінету, директор районної гімназії, заступники директорів з навчально-виховної роботи, вчителі фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів Сновської ОТГ.

    Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської ОТГ для організованого проведення гри проведено відповідну роботу:

    - наказом затверджено штаб з проведення гри;

    - у місцевому бюджеті передбачено кошти на її проведення;

    - І (об’єднаної територіальної громади) етап гри заплановано провести у формі таборування.

    Під час роботи семінару координаторами гри надано додаткову теоретичну та практичну допомогу в організації І етапу гри.

    Семінар закінчився переглядом відеофільму про проведення ІІ-го обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»)-2016».

    Назад