Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси
    Пробне тестування

    Назад

    ПРОБНЕ ЗНО-2020

    У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

    - 21 березня - з української мови і літератури;

    - 28 березня - з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

    У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

    Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (Чернігівська область – Київського регіонального центру оцінювання якості освіти).

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

    Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

    • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
    • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
    • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
    • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
    • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
    • навчитися ефективно розподіляти час;
    • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

    Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11 грудня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

    Назад