Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
    Анонси








        Вакансії

        Назад

        Перелік посад педагогічних працівників

        навчальних закладів області станом на 30.08.2017 року

         

        Предмети

        Район

        Назва навчального закладу

        Кількість вакансій

        Кількість годин

        Математика

        Михайло-Коцюбинська ОТГ

        Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        12  годин

        Ічнянський

        Івангородська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        22 годин

        м. Сновськ

        Сновська ЗОШ-інтернат І-ІІ ст

        1

        8 годин

        Математика та інформатика

        Бахмацький

        Стрільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1 (на час декретної відпустки)

        18 годин

        Талалаївський

        Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1

        14 годин

        Бобровицький

        Новобасанська

        ЗОШ-інтернат І-ІІ ст. № 2

        1

        22 годин

        Козелецький

        Лемешівська ЗОШ І-ІІІ

        1

        26 годин

        Корюківський

        Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст

        1

        12 годин

        Математика, фізика

        Бахмацький

        Біловежівський НВК

        1

        18 годин

        Талалаївський

        Українська  ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        18 годин

        Талалаївський

        Красноколядинська  ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        20 годин

        Бобровицький район

        Старобасанська загальноосвітня

        школа-інтернат І-ІІ  ст

        1

        27 годин

        Городнянський

        Деревинська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        18 годин

        Козелецький

        Булахівська ЗОШ І-ІІІ

        1

        24 години

        Корюківський

        Перелюбська ЗОШ            І-ІІІ ст

        1

        29 годин

        Ніжинський

        Черняхівський НВК

        1

        13 годин

        Фізика та інформатика

        Ріпкинський

        Малинівська ЗОШ І-ІІ ст.

        1

        12,5 годин

        Фізика

        Козелецький

        Білейківська ЗОШ І-ІІІ ст

        1

        11 годин

        Ріпкинський

        Ріпкинська гімназія

        1

        11 годин

        Ніжинський

        Колісниківська ЗОШ І-ІІ ст

        1

        5 годин

        Інформатика

        Іванівська ОТГ

        Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

         10 годин

        Бахмацький

        Кропивненський НВК

        1 (на час декретної відпустки)

        12 годин

        Парафіївська ОТГ

        Іваницька ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        11 годин

        Бобровицький район

        Старобасанська загальноосвітня

        школа-інтернат І-ІІ ступенів

        1

        7 годин

        Срібнянський

        Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області

        1

        97 годин/рік

        Ніжинський

        Великокшелівська ЗОШ І-ІІІ ст

        1

        12 годин

        Хімія

        Парафіївська ОТГ

        Южненська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        9,5 годин

        Хімія та біологія

        Ріпкинський

        Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        18 годин

        Сосницький

        Козляницька ЗОШ І-ІІ ст.

        1

        8,5 годин

        Історія

        Бобровицький

        Бобровицька гімназія

        1

        (на час декретної відпустки)

        9 годин

        Історія та правознавство

        Сосницький

        Козляницька ЗОШ І-ІІ ст.

        1

        10 годин

         

         

        Німецька мова

        Бахмацький

        Кропивненський НВК

        1

        14 годин

        Козелецький

        Булахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

        Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        1

        18 годин

        18 годин

        Сновська ОТГ

        Сновська гімназія

        Новоборовицький НВК

        1

        1

        18 годин

        (на час відсутності основного працівника)

        11 годин

        Деснянська ОТГ

        Морівська ЗОШ І-ІІІ

        1

        11 годин

        Англійська мова

        Талалаївський

        Українська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1

        18 годин

        Бахмацький

        Голінська ЗОШ І-ІІІ

        1

        18 годин

        Бобровицький

        Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1

        18 годин

        Новгород-Сіверський

        Гремяцька ЗОШ І-ІІІ ст

        1

        27 годин

        Рікинський

        Павлівська ЗОШ

        І-ІІІ ступенів

        Гучинська ЗОШ І-ІІ ст

        1

        1

        20 годин

        15 годин

        Чернігівський

        Мньовська ЗОШ І-ІІІ ст

        Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст

        1

        1

        18 годин

        20 годин

        Носівська ОТГ

        Іржавецький НВК

        1

        15 годин

         

        Англійська та німецька мови

        Деснянська ОТГ

        Косачівська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        18 годин

         

        Українська мова та література

        Бобровицький

        Рудківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1

        18 годин

        Козелецький

        Хрещатинська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        20 годин

        Куликівський

        Куликівська

        ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        18 годин

        Фізичне виховання

        Ріпкинський

        Неданчицька ЗОШ І-ІІ ст.

         

        1

        13 годин

        Фізичне виховання Трудове навчання

        Ріпкинський

        Малинівська ЗОШ І-ІІ ст.

         

        1

        22 години

         

         

        Початкове навчання

        Ріпкинський

        Гучинська ЗОШ І-ІІ ступенів

        1

        21 година

        Бобровицький

        Білоцерківська ЗОШ

        І-ІІ ступенів

        1

        26 годин

        Бобровицький

        Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1

        26 годин

        Бобровицький

        Горбачовський НВК

        1

        24 години

        Бахмацький

        Красненський НВК

        1

        20 годин

        Козелецький

        Патютинська ЗОШ-І-ІІІ ст.

        1

        20  годин

        Куликівський

        Куликівська

        ЗОШ І-ІІІ ступенів

        1

        18 годин

        Ніжинський

        Гучинська ЗОШ І-ІІ ст.

         

        1

         

        21 год

         

         

        Деснянська ОТГ

        Тужарська ЗОШ І-ІІ ст

        1

        21 година

        Практична психологія

        Парафіївська ОТГ

        Южненська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        0,5 ставки

        Козелецький

        Сираївська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        0,5 ставки

        Чернігівський

        Пакульська ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        0,5 ставки

        Бобровицький

        Старобасанська загальноосвітня

        школа-інтернат

        І-ІІ ступенів

        1

        18 годин

        Куликівський

        Куликівський аграрний ліцей

        1

        1 ставка

         (на час відсутності основного працівника)

        Соціальна педагогіка

        Бобровицький

        Старобасанська загальноосвітня

        школа-інтернат

        І-ІІ ступенів

        1

        18 годин

        Носівська ОТГ

        Носівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

        1

        0,75 ставки

        Бобровицький

        Бобровицька гімназія

        1

        на час відсутності основного працівника)

        0,5 ставки

        Козелецький

        Козелецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

        1

        1 ставка

        Практична психологія, соціальна педагогіка

        Бобровицький

        Марковецька ЗОШ

        І-ІІІ ступенів

        1

         

        0,5 ставки

        0,5 ставки

        (на час відсутності основного працівника)

        Бобровицький

        Озерянська ЗОШ

        І-ІІІ ступенів

        1

         

        1 ставка

         (на час відсутності основного працівника)

        Ріпкинський

        Тарасо-Шевченківська

        ЗОШ І-ІІІ ст.

        1

        0,25 ставки

        0,25 ставки

        Ніжинський

        Галицька ЗОШ І-ІІІ ст

        1

        0,25 ставки

        0,25 ставки

        Логопед

        Бобровицький

        Відділ освіти Бобровицької РДА

        1

        0,75 ставки

        (на час відсутності основного працівника)

        Куликівський

        Відділ освіти Куликівської РДА

        1

        1 ставка

        Майстер виробничого навчання

        м.Чернігів

        Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту

        2

        2 ставки

        Срібнянський

        Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області

        1

        720 годин

         

        Куликівський

        Куликівський аграрний ліцей

        1

        0,5 ставки

        Вчитель-дефектолог

        м. Новгород-Сіверський

        Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б.Майстренка

        1

        20 годин

        Вчитель-реабілітолог

        м.Чернігів

        Чернігівський НРЦ

        1

        40 годин на тиждень

         

        Назад