Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси
    Особливості проведення

    Назад

    З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

    У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

    Учасники реєструються самостійно. Для проходження пробного ЗНО у Чернігівській області необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kievtest.org.ua)

    Реєстрація на пробне незалежне оцінювання: 10 - 31 січня 2017 року.

    Перелік предметів і дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

    01 квітня 2017 року - українська мова і література;

    08 квітня 2017 року - біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, російська, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

    Реєстрація на основну сесію триватиме з 06 лютого до 17 березня 2017 року.

    Графік проведення основної сесії ЗНО-2017:

     

    • українська мова і література 23 травня
    • іспанська мова -25 травня
    • німецька мова -25 травня
    • французька мова -25 травня
    • англійська мова -29 травня
    • математика -31 травня
    • історія України -02 червня
    • російська мова -06 червня
    • біологія -08 червня
    • географія - 12 червня
    • фізика - 14 червня
    • хімія - 16 червня

             Графік проведення додаткової сесії ЗНО 2017:

     

    • українська мова і література - 3 липня
    • англійська мова - 4 липня
    • російська мова - 4 липня
    • математика - 5 липня
    • історія України - 6 липня
    • біологія - 7 липня
    • іспанська мова -7 липня
    • німецька мова -7 липня
    • французька мова - 7 липня
    • географія - 10 липня
    • фізика - 11 липня
    • хімія - 12 липня

             

             

    Інформація про апробацію тестових завдань з базових предметів, винесених на тестування, серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

    Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 16.01.2017 р. №7 «Про підготовку та проведення апробації тестових завдань у березні 2017 року» та листів Київського регіонального центру оцінювання якості освіти від 07.02.2017р. № 01-5/24, Управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.02.2017 № 04-12/637, з метою наповнення банку тестів та визначення якості тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з 06 по 24 березня 2017 року буде проведена апробація тестових завдань з базових предметів, винесених на зовнішнє незалежне оцінювання (українська мова, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, англійська, французька, німецька, російська мови).

    Початок апробації в загальноосвітніх навчальних закладах області – 10 березня 2017 року, закінчення – 21 березня 2017 року.

    До апробації залучені учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Козелецького, Корюківського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського районів, міст Ніжина, Чернігова, Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді: усього – 580 учнів.

    Апробація організована відповідно до вимог Українського центру оцінювання якості освіти.

     

             

             

             

    До уваги учасників пробного ЗНО

             

    01 квітня 2017 відбудеться пробне тестування з української мови і літератури.

    08 квітня 2017 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

    Учень може обрати для проходження пробного тестування не більше двох навчальних предметів. У день проведення пробного тестування можна скласти тест лише з одного навчального предмета.

    Необхідно обов’язково роздрукувати запрошення з особистого кабінету учасника ПЗНО.

    У разі втрати логіна та пароля до особистого кабінету учасника пробного ЗНО 2017 необхідно надіслати на електронну адресу zp@kievtest.org.ua запит з проханням відновити доступ до кабінету, указавши прізвище, ім’я, по батькові, регіон проживання та телефон, який було вказано під час реєстрації.

    В особистому кабінеті учасника пробного ЗНО розміщена інформація про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

    Звертаємо увагу, що цього року змінена процедура визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

    Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде відкрито з 01 квітня 2017 року. Для цього учасникам пробного ЗНО необхідно буде ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено в «Особистих кабінетах» учасників.

    Правильні відповіді до завдань пробного ЗНО будуть розміщені в «Особистих кабінетах» учасників. Про результати пробного ЗНО також можна буде дізнатися в «Особистому кабінеті».

    Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційному бюлетені «Як визначити результати пробного ЗНО», який учасники отримають після проходження тестування з конкретного предмета.

    Результати пробного тестування не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

    Важливі дати:

    - до 05.04.2017 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»;

    - 06.04.2017 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО з української мови і літератури;

    - 08.04.2017 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури;

    - до 10.04.2017 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, німецької, французької, іспанської мов»;

    - 11.04.2017 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, німецької, французької, іспанської мов;

    - 14.04.2017 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

             

             

             

    Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання створено мобільний додаток «Моє ЗНО»

             

    Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року Український центр оцінювання якості освіти спільно з компанією Infopulse та BIONIC University створив та запустив мобільний додаток «Моє ЗНО». Таке нововведення дасть змогу отримати випускникам розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також результати тестування на власний мобільний пристрій. Серед основних функцій додатку:

    • інформування про місце та час проведення тестувань ЗНО з обраних предметів,

    • запис тестувань ЗНО до системного календаря мобільного пристрою,

    • завчасні нагадування про наближення тестування,

    • повідомлення про новини та зміни в проведенні ЗНО,

    • повідомлення про наявність і відображення результатів тестування ЗНО.

    Доступ до функцій мобільного додатку можливий після введення номеру та пін-коду сертифікату учасника ЗНО. Додаток можна завантажити за посиланням на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. У разі наявності певних проблем із функціонуванням додатка або пропозицій щодо його вдосконалення листи необхідно надсилати на електронну адресу компанії-розробника: zno@infopulse.com.

             

             

             

    До уваги учнівської, педагогічної та батьківської громадськості!

             

    Нагадуємо, що 31 березня 2017 року – останній день, щоб унести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, які стали підставою для відмови в реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники ЗНО, які отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни», сформувати та оформити нову реєстраційну картку.

    Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат необхідно передати до закладу освіти, у якому навчається випускник поточного навчального року, або самостійно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – випускникам минулих років або учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

    У разі отримання рішення про відмову в реєстрації необхідно створити нову реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися» та сформувати новий комплект документів. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року подають реєстраційні документи для усунення причин відмови в реєстрації до закладу, де навчаються.

    Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають документи на адресу регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі, який роздруковується під час реєстрації на ЗНО.

    Звертаємо увагу, що Чернігівська область входить до зони обслуговування Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

    Назад