Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
    Анонси








          Заклади освіти області

          Назад

             

          1) Сектор освіти Бахмацької РДА

             

          2) Гуманітарний відділ Бобровицької РДА

             

          3) Сектор освіти Борзнянської РДА

             

          4) Сектор освіти Варвинської РДА

             

          5) Відділ освіти, молоді та спорту Городнянської РДА

             

          6) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ічнянської РДА

             

          7) Відділ освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА

             

          8) Відділ освіти Коропської РДА

             

          9) Відділ освіти, культури і туризму Корюківської РДА

             

          10) Відділ освіти Куликівської РДА

             

          11) Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської РДА

             

          12) Відділ освіти Ніжинської РДА

             

          13) Відділ освіти Новгород-Сіверської РДА

             

          14) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Носівської РДА

             

          15) Відділ освіти Прилуцької РДА

             

          16) Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Ріпкинської РДА

             

          17) Відділ освіти Семенівської РДА

             

          18) Відділ освіти Сосницької РДА

             

          19) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської РДА

             

          20) Відділ освіти, молоді та спорту Талалаївської РДА

             

          21) Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА

             

          22) Управління освіти Ніжинської міської ради

             

          23) Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради

             

          24) Управління освіти Прилуцької міської ради

             

          25) Управління освіти Чернігівської міської ради

             

          26) Відділ освіти Батуринської міської ради

             

          27) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради

             

          28) Відділ освіти Остерської міської ради

             

          29) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Носівської міської ради

             

          30) Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району

             

          31) Відділ освіти Деснянської селищної ради

             

          32) Відділ освіти Коропської селищної ради

             

          33) Відділ освіти Кіптівської сільської ради

             

          34) Відділ освіти, молоді та спорту Парафіївської селищної ради

             

          35) Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту виконкому Макіївської сільської ради
           

          36) Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради
           

          37) Відділ освіти Іванівської сільської ради

           

          38) Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

           

          39) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Мринської сільської ради

           

          40) Відділ освіти Лосинівської селищної ради

           

          41) Відділ освіти Гончарівської селищної ради

           

          42) Козелецька ОТГ

           

          43) Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради
           

          44) Відділ освіти  Городнянської міської ради
           

          45) Відділ освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради
           

          46) Відділ освіти Менської міської ради
           

          47) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради

           

          48) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради

           

          49) Відділ освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Малодівицької селищної ради

           

          50) Куликівська ОТГ
           

          51) Відділ освіти, молоді та спорту Любецької селищної ради
           

          52) Відділ освіти Бобровицької міської ради
           

          53) Відділ освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради
           

          54) Відділ освіти Ічнянської міської ради
           

          55) Відділ освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Линовицької селищної ради
           

          56) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради
           

          57) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради
           

          58) Відділ освіти Комарівської сільської ради
           

          59) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новобасанської сільської ради 
           

          60) Відділ освіти, молоді та спорту Височанської сільської ради
           

          61) Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
           

          62) Відділ освіти, культури, сім’ї молоді та спорту Олишівської сільської ради

           

           

           

           

           

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

           

          Назад